003

 

 

 

 

Tomasz Gołębiewski (o sobie):

Lubię wyzwania i ciągle nowe poznawanie ludzi.
Nosi mnie ciągle, dalej i dalej.
Wierzę, że grabarze też będą mnie gonić.
 

Marta Kalińska - Strasińska (przyjaciele o Marcie):

Skrzypaczka Filharmonii Łódzkiej i Apertus Quartet. Romantyczna miłośniczka poezji Osieckiej i Kabaretu Starszych Panów. Potrafi cytować z pamięci spore fragmenty ich twórczości. Zakochana w muzyce Karola Szymanowskiego, poezji Młodej Polski i polskich Tatrach. Zimą odpoczywa w Alpach, pokonując najtrudniejsze trasy zjazdowe z wdziękiem i ...prędkością światła! 

Małgorzata Sowierka-Chmiel (przyjaciele o Małgosi):

Skrzypaczka Filharmonii Łódzkiej i uwaga..(!) altowiolistka Apertus Quartet. Obdarzona niezwykłą energią, poczuciem humoru i radością istnienia miłośniczka ambitnych wyzwań! Kiedy zapragnęła grać na altówce, kupiła po prostu instrument i zaczęła ćwiczyć, aby zaledwie kilka miesięcy później występować na koncertowych estradach! Lubi podróże, dobre wino i filmy katastroficzne. Świetnie zorganizowana mama uroczej, trzyletniej Łucji i kilkutygodniowej Laury.

Piotr Kozłowski (przyjaciele o Piotrku):

Kontrabasista Filharmonii Łódzkiej i Akademickiej Orkiestry PRIMUZ. Oczytany erudyta z zacięciem społecznika. Bezinteresowny, zawsze pomocny. Biega o świcie niemal każdego dnia, bez względu na porę roku i temperaturę. Lubi najtrudniejsze szlaki Tatr oraz zapomniane przez Boga i ludzi mazurskie wioski, gdzie odpoczywa latem z trójką swoich dzieci - Zuzią, Krzysiem i najmłodszym Mikołajem, który na życzenie siostry miał nosić imię "Puchatek"- do kompletu z Krzysiem...:)

Agata Piotrowska-Bartoszek (przyjaciele o Agacie):

Charyzmatyczna osobowość, której pasją jest gra na oboju. Jak coś robi to na sto procent. Uwielbia kwiaty. Ceni sobie pozytywny stosunek do życia i żyje chwilą. Jej marzeniem jest być wiecznie uśmiechniętą i radosną.

Dorota Cegielska (o sobie):

Moją największą pasją jest muzyka i dzielenie się wiedza o niej z młodzieżą. Kiedy widzę, jak rozszerzają im się źrenice w momencie zrozumienia istotnego szczegółu, to odczuwam ich radość podwójnie. Wspólne granie i energia, która płynie między muzykami jest niezastąpionym afrodyzjakiem. Inne moje pasje jak fotografia, filmowanie, postprodukcja i wizaż są ciekawym uzupełnieniem tej pierwszej. Pozwalają wyciszyć emocje i zachować energię na koncerty.

Sebastian Dworczak (przyjaciele o Sebastianie):

Lubi podróże, literaturę historyczną (nie pogardza dobrą fantasy) oraz filmy akcji (ale z dobrą obsadą). Chciałby zwiedzić Chiny, Meksyk i Japonię.

Mirosław Owczarek (o sobie):

Lubię sobie wyobrażać. I mam szczęście, dzielić się swoją wyobraźnią z innymi. Z wykształcenia jestem malarzem. Ale ponad to, czego mnie nauczono lubię sobie… wyobrażać. Panicznie boję się chwili, gdy… opuści mnie wyobraźnia.

Krzysztof Herdzin (Tomek o Krzyśku):

Encyklopedia muzyki współczesnej, jazzowej, klasycznej i każdej innej. Erudyta z wiedzą wręcz tajemną. Człowiek o nieprzeciętnej wyobraźni. Takich na tej ziemi nie jest wielu. Realizuje pasje i nie uznaje, że czegoś się nie da, zawsze można podejść do każdego tematu jeszcze raz i spróbować. „Tomku poćwicz to miejsce i wrócimy za jakiś czas” – dobry dał mi bodziec. Dziękuję Krzychu, że jesteś z GO.

Paulina Wielgosińska (przyjaciele o Pauli):

Skrzypaczka Filharmonii Łódzkiej i Apertus Quartet. Niezależna indywidualistka z nietuzinkową osobowością. Lubi iść pod prąd. Nie ogląda telewizji, za to kocha dobre kino. Nie je mięsa, ale kocha dobrą kuchnię. Lubi pofabryczne wnętrza, wielkomiejską przestrzeń i sztukę niezależną. Marzy o brazylijskich ciepłych plażach...

Maria (Kasia) Filipiak (przyjaciele o Kasi):

Wiolonczelistka Filharmonii Łódzkiej i Apertus Quartet. Kobieta - pasja, kobieta - energia. Ma apetyt na życie. Nie traci czasu na zbędne rzeczy. Aranżuje, tworzy projekty koncertów. Kreatywna, pomysłowa. Idealistka i perfekcjonistka. Odpoczywa w kuchni. Ze swoimi umiejętnościami mogłaby założyć świetną knajpę lub napisać książkę kucharską. Mama Piotra i Grzesia. Zawsze powtarza, że gdy cokolwiek zachwyci Cię w drugim człowieku, musisz mu o tym powiedzieć.

Katarzyna Przybylska (o sobie):

Kocham Tatry, dobrą muzykę i dziką przyrodę. Moją pasją są podróże w miejsca, gdzie można ją podziwiać. Zachwycałam się wyspami Galapagos, wodospadami w Andach ekwadorskich, kraterem Ngorongoro w Tanzanii, widokiem Kilimandżaro w Kenii. Marzę o wyprawie na dzikie tereny Australii i Nowej Zelandii.

Mirosław Kłys (o sobie):

Spokojna praca i spokój w pracy to coś na czym zależy mi najbardziej. Ale bez dobrego "grania" i ciekawych ludzi wokół, życie pozbawione byłoby wielu smaków i kolorów. Dla równowagi mam jeszcze inne sposoby odnalezienia czasu dla siebie - majsterkowanie małe i duże w domu i ogrodzie pozwala mi pozostać w zgodzie ze sobą samym :)

Zbigniew Monkiewicz (przyjaciele o Zbyszku):

Muzyka, to oprócz wykonywanego zawodu również jego pasja. Uwielbia podróżować, chociaż od niedawna woli jednak przebywanie z 11 miesięczną córeczką. Długie spacery po parkach i lasach przeplata bieganiem i siłownią. Chętnie gotuje starając się odnaleźć i odtworzyć smaki ze swoich podróży. Z optymizmem i dystansem do siebie i świata patrzy w przyszłość swoją i GO.

Piotr Grzywiński (o sobie):

Chyba od zawsze moją największą pasją było lotnictwo, którą dziś realizuję przy pomocy modeli RC. Uwielbiam widok kwitnących i owocujących drzew w moim ogrodzie, jednak uśmiech na twarzach mojej Rodzinki to obraz bezcenny. Marzę o domu z basenem na Costa Blanca :). W chwilach relaksu namiastka Hiszpanii - lampka brandy i Chick Corea w tle.


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/03d_r/functions.php on line 177

 

 

 

 stat4u