Filmowe piosenki

Najnowszy projekt, który premierę miał na koniec lata 2023, to FILMOWE PIOSENKI,  gramy wspólnie z Bartkiem Grzankiem, utalentowanym  wokalistą i gitarzystą. Prezentuje wielkie przeboje z filmów m. in: Oh, Pretty Woman Roy Orbison, Break on Through (To the Other Side) z Czas Apokalipsy, Unchained Melody z Uwierz w ducha, Minnie the Moocher I Everybody Need Sombody z Blues Brothers, Gorączka sobotniej nocy z repertuaru Bee Gees, , Kashmir Led Zeppellin, Every Breath You Take – The Police,  The Doors, Halleluyah ze Shrek i wielu innych. Radość, zabawa, taniec i brawurowe wykonania utworów oryginalnie zaaranżowanych specjalnie przez Leszka Kołodziejskiego.

BARTEK GRZANEK to charyzmatyczny gitarzysta i wokalista o wyjątkowej barwie głosu. Doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. W jego stylu i twórczości znajdziemy wpływy różnych gatunków muzycznych takich jak country, rock czy soul, jednak w jego żyłach przede wszystkim płynie prawdziwy rasowy blues, którym wciąga słuchacza w wyjątkowy świat dźwięków.

Szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik „The Voice of Poland” i „Mam Talent”. Jako gitarzysta współpracujący z wieloma artystami w Polsce.